Teknoloji

250. Yu-Gi-Oh! Championship Series (YCS) Turnuvası Nisan 2023’te Üç Farklı Lokasyonda Düzenlendi

 
Konami Digital Entertainment BV (KONAMI), 250. Yu-Gi-Oh! Championship Series (YCS) etkinliklerinin Nisan 2023’te üç farklı lokasyonda gerçekleştirileceğini duyurdu. YCS etkinliklerinde dünyanın dört bir yanından en iyi Yu-Gi-Oh KART OYUNU (TCG) oyuncuları ve bu tarihi etkinliklerde şampiyon seçilme şansı için Düello yer alacak.
 
1-2 Nisan 2023 tarihlerinde aynı anda üç YCS etkinliği düzenlenecek. Konami Digital Entertainment, Inc., Kuzey Amerika YCS’yi Los Angeles, California’daki Los Angeles Kongre Merkezi’nde ve Latin Amerika YCS’yi de Agora Bogotá Kongre Merkezi’nde düzenleyecek. Bogota Kolombiya. Konami Digital Entertainment BV, Avrupa YCS’yi Londra’daki ExCeL London’da düzenleyecek.
 
Ana etkinliklere kaydolan tüm Düellocular, bir Oyun Matı ve Saha Merkezi Kartı ile ödüllendirilecektir. Bu prestijli etkinliklerin üç şampiyonu da etkinliğin anısına benzersiz bir Ultra Rare Anotherverse Dragon kartı ve çok özel YCS Şampiyonu ödülü alacak.
 
Ana turnuvanın yanı sıra, YCS etkinliğine katılmayan Düelloculara da açık olan halka açık etkinlikler de dahil olmak üzere, hafta sonu boyunca katılımcıları bekleyen birçok eğlenceli etkinlik var! 3vs3, Etiket Düellosu ve hatta Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL turnuvaları bunlardan sadece birkaçı. Düellocular, önceki YCS etkinliklerinin formatlarını kullanan Zaman Sihirbazı etkinliklerinde de yarışabilecekler.
 
Etkinlikler için kayıtlar 2023’ün başlarında başlayacak, bu nedenle daha heyecan verici duyurular için resmi sosyal medya kanallarımızı takip edin.
 
Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya devam ediyor ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanıyor. Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili en son haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz:
 
Resmi site: www.yugioh-card.com
Facebook: www.facebook.com/YuGiOhCardEU
YouTube: www.youtube.com/YuGiOhCardEU
Instagram: www.instagram.com/YuGiOhCardEU
Twitter: www.twitter.com/YuGiOhCardEU
Twitch: www.twitch.tv/YuGiOhCardEU
 
basın bülteni 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu