Yaşam

AK Partili Ali Turan’dan Fatih Altaylı ve Can Ataklı’ya: Tiyatro gibiler

Ensonhaber.com’un YouTube kanalındaki Gündem Özel programına konuk olan AK Parti 24. Dönem Milletvekili Ali Turan, Fatih Altaylı’nın milli uçak Kaan ile ilgili sözlerini yorumladı.

İktidarı insanlara hayal satmakla suçlayan Fatih Altaylı’nın yanı sıra Can Ataklı’nın Togg ile ilgili tezinin sorulması üzerine Turan, şunları söyledi:

“Doktorayı da geçtiler”

“Bunlar gittikleri doktorları tahrik ediyorlar yoksa delirecekler. Doktorluğu da geçtiler artık. Bu insanlardan artık bahsetmemek lazım. Çünkü Türkiye artık kendi gündemini belirleyen, dünya gündeminde taraf tutan bir ülke haline geldi.” Gündem.

AK Parti iktidara gelince bizim için bunlar kiracı, biz evlerin sahibiyiz onlar geldiği gibi giderler dedi. Ancak Allah’ın izniyle bu millet bugüne kadar bu hükümete sahip çıktı.

Bunları izleyenlerin tiyatroya gitmesine gerek yok

Krizlerle boğuşan, 3-5 ayda bir hükümet değiştiren bir Türkiye’den, 5 yılda bir seçim yapan istikrarlı bir ülke geçti.

Millet muhalefetin hiçbir sözüne inanmadı, bilakis bu hükümetin icraatlarına inandı. Hepsi süt limanları değildi; Muhtıralar, ekonomik krizler, 15 Temmuz, salgın, depremler… Buna rağmen bu eylemler gerçekleşti.

O kişilerin (Fatih Altaylı ve Can Ataklı) haberlerine baktığımda onları izleyenlerin tiyatroya gitmesine gerek yok diyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu