Haber

Aziz Yıldırım: 5 yılda verilen sözler nerede?

1998-2018 yılları arasında Fenerbahçe’nin efsane başkanı Aziz Yıldırım, basın toplantısı düzenliyor.

Mali genel kurul öncesi halefi Ali Koç’u rahatlatmak için olağanüstü genel kurula çağrıda bulunan ve mevcut başkanın “Ya aday olun ya da bizden kurtulun” sözlerinin hedefi olan Yıldırım, bu sözlere yanıt vererek gündemi değerlendiriyor.

“Ali Bey’i seçen kongre üyeleri orada değil”

Başkan Aziz Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

“İstemesek de bu tür toplantılar yaparak bilgi almak ve bilgi almak için Fenerbahçe ile toplantılar yapıyoruz. 5 yıl önce biten kongreden sonra ben Fenerbahçe ile ilişkimi kesip yeni bir hayat kurdum. Ama siz yapıyorsunuz. beni yalnız bırakmayın emekliyim ben açıklama yaptıysam neden yaptı.. yapmıyorsam neden fenerbahçeli adam konuşmuyor… kongre üyeleri Ali Bey’i seçenler yok. 16 bin kişi oy verdi. Siz seçtiniz. Dünya yıldızları gelsin, şampiyonlar gelsin diye seçtiniz. Nerde 5 yılda verilen sözler.”

“Fenerbahçe yönetimi çok zayıf”

Kongrede yapılan konuşmalar bizleri üzdü. Samimi konuşmalar yapacağız. Asıl amaç budur. Fenerbahçe yönetimi çok zayıf. Ali Bey şahsında bu iş yürümez. Benim yönetimim sırasında çok güçlü insanlar vardı. Harika bir kongre olsun demiştim. Güvenoyu isteyin. Bu bir seçim değil, güvenoyu.

Açıklamalar için sayfayı sık sık yenileyiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu