Haber

Bayrampaşa’da engelliler için engel yok

Bayrampaşa Belediyesi’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlediği programda aileleriyle yemek yiyen engelliler doyasıya eğlendi. Programın sunuculuğunu yapan Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri birer birer kaldırdık, kaldırmaya da devam ediyoruz. Lütfen onlara engel olmayın. Unutmayalım ki bu hayatta hepimiz birer engelli adayıyız” dedi.

Yeni Engelliler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde engellilere her türlü hizmeti veren Bayrampaşa Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle ilçedeki engelli vatandaşları ve ailelerini akşam yemeğine çıkardı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliğinde belediye hizmet binasında düzenlenen yemekli programda engelli vatandaşlar doyasıya eğlendi. Onlara Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şener ile Lider Aydıner ve eşi Melahat Aydıner eşlik etti.

BAŞKAN AYDINER: ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE TABİ OLMAYALIM

Programda engelli vatandaşların yanında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Önder Atila Aydıner, “Bayrampaşa Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımız ve aileleri için çok keyifli bir program düzenledik. Engelli kardeşlerimizin düşüncelerini anlamanın yolu, samimi bir empati kurmaktan geçiyor. Engelli olmak kolay değil. Bayrampaşa Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk. Engelli kardeşlerimizin manisiz bir hayat sürmeleri için projeler ürettik ve üretmeye devam edeceğiz. Yeni Engelliler Merkezimizde ilçemizdeki engelli kardeşlerimizle yakından ilgileniyoruz. Engelli kardeşlerimizin önündeki olumsuzlukları birer birer ortadan kaldırdık, kaldırmaya da devam ediyoruz. Lütfen engelli kardeşlerimize engel olmayalım. Çünkü bu hayatta hepimiz birer engelli adayıyız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu