Haber

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’den Ankara Çıkarması

Çiğli Belediye Lideri Utku Gümrükçü, CHP Çiğli İlçe teşkilatı ve kent paydaşlarıyla birlikte düzenlediği Ankara ziyaretinde CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun küme toplantısına katıldı ve Anıtkabir’i ziyaret etti.

Başkan Utku Gümrükçü öncülüğünde gerçekleştirilen Ankara ziyaretine CHP İzmir Vilayet Lider Yardımcıları Hüseyin Kızılkaya ve Cansu Malatyalı, CHP Çiğli İlçe Lideri Mert Özcan ve idaresi, CHP Çiğli Bayan Kolları ve Gençlik Kolları, meclis üyeleri, Çiğli Kent Kurulu Lideri İbrahim İncesu ile Çiğli Muhtarlar Derneği Lideri ve Çiğlili muhtarlar iştirak gösterdi. Heyet birinci olarak Anıtkabir’i ziyaret ederek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84. yılında kabri başında andı. Anıtkabir ziyaretinin akabinde TBMM’ye geçen heyet CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun küme toplantısına katıldı.

Genel Liderden talimat: “Her evin kapısını çalın”

Grup toplantısının akabinde Çiğli’den gelen heyetle görüşen CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Sizlere büyük iş düşüyor, her evin kapısını çalın. Yalnızca bize oy veren değil, daha önce oy vermemiş kesimle de iletişime geçin. Aile Destek Sigortası başta olmak üzere projelerimizi anlatın. Projelerimizin detaylarıyla anlatıldığı takdirde birçok insanın gönlüne gireceğiz” tabirlerini kullandı.

Başkan Gümrükçü: “Genel Başkanımızın arkasındayız”

Ankara ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Lider Gümrükçü, “Ülkemiz ve milletimiz açısından çok değerli bir sürece giriyoruz. Çiğli teşkilatımız ve kent paydaşlarımızla birlikte bu sürece liderlik yapacağına inandığımız Genel Liderimize takviye ziyaretinde bulunduk. Genel Liderimiz ve Milletvekillerimiz tarafından çok hoş karşılandık. Çiğli’de girilmedik tek bir mesken, konuşulmadık tek bir kişi bırakmayacağız. Millet İttifakının, milletimizi refaha kavuşturacak projelerini anlatacağız. Demokrat, özgürlükçü ve kucaklayıcı karakteriyle Genel Liderimizin bu süreç için ne kadar değerli olduğunu belirteceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında demokrasiyi ve özgürlüğü Genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde yine tahsis edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu