Yaşam

Efsanelerden Bursa’da nostalji dolu bir akşam

BURSA (İGFA) –Bursa Büyükşehir Belediyesi adına, Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, ATİS Şirketler Kümesi ana sponsorluğunda düzenlenen 61. sponsorluğunda düzenlenen meyhaneler ve fantastik müzikler Çaytaze, Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen’in sunuculuğunu yaptı.

Zamansız modüllerini Bursalı müzikseverler için seslendiren ünlü sanatçılar izleyenleri büyüledi.

Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen müzik şöleninde ilk olarak meyhane müziğinin unutulmaz ismi Arif Susam sahne aldı.

Klavyesiyle söylediği müziğe seyircilerin alkışları eşliğinde sanatçı, bir saatlik muhteşem performansının ardından sahneyi fantazi müziğin güçlü sesi Cengiz Kurtoğlu’na bıraktı.

80’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran modüllerini potpuride seslendiren Kurtoğlu, ‘Gece Olduğunda’, ‘Duvardaki Resim’, ‘Yıllarım’ ve ‘Hain Geceler’ gibi unutulmaz eserlerinin birçoğunu seslendirdi. hayranlarıyla birlikte her zaman popüler. Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran Bursalı müzikseverler, ünlü sanatçının son dönemde adından söz ettiren “Duyamayanlara” adlı eserine coşkuyla eşlik etti.

Hit müziği “Düğün Sofrası” ile sahneye çıkan ünlü müzisyen Ümit Besen, müzikseverlere duygusal anlar da yaşattı.

İzleyicilerin ayakta alkışlaması ile sona eren konserde Çaytaze Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağır, Çekim Şirketleri Kümesi Genel Müdür Yardımcısı Bahadır Kahraman ve BKSTV Genel Sekreteri Fehim Ferik birer sunum yaptı. sanatçılara teşekkür plaketi verildi.

habermengen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu