Teknoloji

Hogwarts Legacy Sinematik Fragmanı Yayınlandı: Büyülü Dünya Açılıyor

Harry Potter dünyasının en detaylı oyunu olacak Hogwarts Legacy için sayılı günler kala oyundan hepimizi heyecanlandıran sinematik bir fragman geldi. Fragman birçok detayı da gözler önüne seriyor.

Hogwarts Legacy duyurulduğu ilk andan itibaren oyuncuların radarında.

İlk sızıntılarını 2018 yılında gördüğümüz Hogwarts Legacy, ilk olarak 2020 yılında PlayStation 5 etkinliğinde karşımıza çıkmıştı. Bizi Harry Potter’daki olaylardan çok önceye götürecek olan oyun, 1800’lerde Hogwarts’ta geniş bir açık dünya macerası vaat ediyor.

Hogwarts Legacy’den birçok detayı ortaya çıkaran sinematik bir fragman geldi.

Biri Profesör Weasly mi dedi?!

Fragmandaki en dikkat çekici sahnelerden biri kesinlikle çevrelerindeki bir profesöre ‘Profesör Weasly’ diye hitap eden bir grup öğrenci. Bilindiği gibi Ron’un da üyesi olduğu Weasly’ler de büyücülük dünyasının başlıca aileleri arasında yer alıyor. Rowling’in kitaplarında ya da filmlerinde bir Hogwarts öğretmeni Weasly görmemiş olsak da oyun bu asli ailenin bir üyesini gözler önüne serecek.

Peki Hogwarts Legacy ne zaman çıkacak?

Yeni nesil konsollar yani PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC wing için 10 Şubat’ta çıkacak olan oyunumuz, eski nesil konsollar PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Nisan’da çıkacak.

kangalhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu