Ekonomi

ING Türkiye’ye üst düzey atama

Hale Ökmen Ataklı, 23 Ekim 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ING Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak atandı.  Ataklı, ING Türkiye’nin İnsan ve Kültür stratejisine katkı sağlayacak, yenilikçi ve öncü boss markası vizyonu doğrultusunda insan kaynakları çalışmalarına liderlik edecek. ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz, insan kaynakları yönetiminde değerli rollerde deneyim sahibi değerli bir ismin ING Türkiye ailesine katılmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

Türkiye’nin lider dijital kurumu olma hedefiyle ilerleyen ING Türkiye’ye üst düzey atama yapıldı. Yirmi yılı aşkın deneyime sahip Hale Ökmen Ataklı, 23 Ekim 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Ataklı, ING Türkiye’nin İnsan ve Kültür stratejisine katkı sağlayacak ve insan kaynaklarına liderlik edecek yenilikçi ve öncü boss markası vizyonu doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz.

Alper Gökgöz: Hale Ökmen Ataklı İnsan ve Kültür stratejimize değerli katkılar sağlayacak

Randevunun değerlendirilmesi ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz , “Dijital liderlik hedefiyle ilerleyen bir kurum olarak İnsan ve Kültür stratejimizi merkeze alıyor, yenilikçi ve esnek bakış açımızı insan kaynakları politikalarımıza yansıtıyoruz. Bu bağlamda, farklı segmentlerde yirmi yılı aşkın insan kaynakları yönetimi tecrübesine sahip değerli bir ismin ING Türkiye ailesine katılarak bu kritik göreve atanmasından memnuniyet duyuyoruz. “Hale Ökmen Ataklı’nın deneyimi ve liderliğiyle İnsan ve Kültür stratejimize ve dijital liderlik hedefimize değerli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.”

İstanbul Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümünden mezun olan Hale Ökmen Ataklı, halen İstanbul Üniversitesi’nde çocuk gelişimi alanında lisans programına devam etmektedir. Kariyerine 1999 yılında Anadolu Sanayi Holding’de başlayan ve insan kaynakları alanında sorumluluk üstlenen Ataklı, 2002-2005 yılları arasında Koç Bilgi Teknolojileri Grubu’nda görev yaptı. Ardından Danone Tikveşli’de insan kaynakları alanında üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Besin, SHAYA ve HSBC. Son olarak 2021-2023 yılları arasında Alternatif Bank’ta İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Ataklı, uluslararası kuruluşlardaki üst düzey yöneticilik sorumluluklarının yanı sıra danışman ve profesyonel yönetici rolleriyle de kurumların değişim ve gelişim yolculuklarına katkıda bulundu. koç.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu