Haber

Kadıköy Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri maçlarını Kalamış Atatürk Parkı’nda yayınlayacak.

Kadıköy Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri maçlarını Kalamış Atatürk Parkı’na kurulacak dev ekranlardan yayınlayacak. Avrupa Şampiyonu ve dünyanın 1 numarası Filenin Sultanları, elemelerdeki ilk maçında 16 Eylül Cumartesi günü saat 07.00’de Porto Riko ile karşılaşacak.

Şampiyon oldukları ve dünya 1 numarası oldukları Milletler Ligi ve altın madalya kazandıkları 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nın ardından filenin sultanları, şimdi de 2024 Paris Olimpiyat Oyunları için sahaya çıkıyor. 2023 yılında üst üste iki büyük turnuvada şampiyonluk kazanan Kadıköy Belediyesi spor Adını tarihe altın harflerle yazdıran A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın maçları, Kalamış Atatürk Parkı’na kurulan 4 büyük dev ekrandan canlı olarak yayınlandı. Sporseverler, tarihi başarılara imza atarak Türkiye’yi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Olimpiyat Oyunları yolundaki maçlarını yine Kadıköy’de takip edecek.

KALAMIŞ ATATÜRK PARKI’NA 4 DEV EKRAN KURULACAK

16-24 Eylül tarihleri ​​arasında Japonya, Çin ve Polonya’da düzenlenecek Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri’nde filenin sultanlarının oynayacağı tüm maçlar Kalamış Atatürk Parkı’na kurulan dev ekranlardan izlenebilecek. Olimpiyat elemelerinde B Grubu’nda mücadele edecek ay-yıldızlı ekip, ilk maçını 16 Eylül Cumartesi günü saat 07.00’de Porto Riko ile oynayacak. Son Avrupa Şampiyonu ve Dünya 1 numarası Türkiye, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’na bilet almak için grup aşamasında ev sahibi Japonya’nın yanı sıra Brezilya, Belçika, Bulgaristan, Porto Riko, Arjantin ve Peru ile yarışacak. Kadıköylüler, Filenin Sultanlarının olimpiyatlara giden mücadelesini Kalamış Atatürk Parkı’nın 4 farklı noktasına kurulacak dev ekranlardan izleyebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu