Haber

Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya göreve başladı

Muğla’nın Marmaris ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya göreve başladı. Kaymakam Kaya, ilçede görev yapan kurumların müdürleri ve mülki amirleri tarafından karşılandı. Kaya, “Turizmde marka şehir olan Marmaris’te hep birlikte güzel işler yapacağız.”

Son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin yayımlanmasının ardından Afyonkarahisar Vali Yardımcılığından Marmaris Kaymakamlığına atanan Nurullah Kaya, Kaymakamlık binası önünde ilçe kurum müdürleri tarafından karşılandı. Kaymakam Kaya, bina içerisinde görev yapan görevlileri tek tek selamlayarak ilçe protokolünü odasına davet ederek tanıtım programını tamamladı.

Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya, şunları söyledi: “Daha önce tatil için geldiğim ve turizmin de marka değeri olduğu Marmaris’te güzel hizmetler vermek için göreve başladık. Son kararnameyle de kaymakam olarak atandım. Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı’ndan Marmaris’e bu süreçte bizlere destek veren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımıza teşekkür ediyorum.” “Artık Muğla Valiliğimizin prestijiyle, işbirliği içinde iletişim anlayışıyla, Marmaris’e hizmet etmeye başlıyoruz” dedi. – MUĞLA

tillohaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu