Yaşam

N’aptın Iron Man? Efsane Oyuncu Robert Downey Jr. Yeni İmajıyla Bambaşka Biri Olmuş!

Unutulmaz üretimlerde canlandırdığı karakterlerle hafızalara kazınan oyuncular vardır. Bu oyuncuların başında Robert Downey Jr.’ı sayabiliriz. Rol adlığı her yapımı şahlandıran ünlü oyuncu dünya magazinine bomba gibi düştü. California’da düzenlenen 13. Governors Awards’ın kırmızı halısında yeni imajıyla kameralar karşısına geçen Robert Downey Jr. yeni imajıyla herkesi şoke etti. 

Hadi içeriğe…

Eminiz ki aranızda Robert Downey Jr. ismini duymayan ya da ünlü oyuncunun rol aldığı üretimleri izlemeyen yoktur.

Robert Downey Jr. namıdiğer Iron Man, Marvel sinemalarıyla gönüllere taht kurmuş bir oyuncu. Canlandırdığı Iran Man karakteriyle dünya çapında geniş bir hayran kitlesine kavuştu kendisi…

Sadece Iron Man değil; Katil Doğanlar, Sherlock Holmes, Âlâ Geceler ve Düzgün Talihler., Kiss Kiss Bang Bang, Zodiac üzere üretimlerle da izleyenlerden tam not aldı desek, yanılmış olmayız.

Oyunculuk mesleğinin dışında direktörlük mesleğiyle de epeyce başarılı işlere imza atmayı başaran usta oyuncu, sinema tarihine ismini altın harflerle yazdıranlar ortasında anlayacağınız.

Robert Downey Jr. sadece oyunculuk yetenekleriyle isminden kelam ettirmiyor aslında. Kendisi karizması, güzelliği ve sempatikliği de epey konuşuluyor natürel.

”I am Iron Man (Ben Demir Adamım)” repliğiyle milyonların gönlünde taht kuran dünya yıldızı son zamanlarda sıkça gündeme geliyor.

En son 2020 yılında vizyona giren Dolittle adlı yapımda canlandırdığı ”Dr. John Dolittle” karakteriyle izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncunun yeni bir projeye hazırlandığı biliniyor.

Robert Downey Jr., HBO’da yayınlanacağı konuşulan ”The Sympathizer” adlı yapım için çalışmalara başladı bile. Hatta ünlü oyuncunun yeni rolü için bambaşka bir imaja bürünmesi gerekti.

Los Angeles, California’da düzenlenen 13. Governors Awards’ın kırmızı halısında görüntülenen Robert’ın rolü için saçlarını kazıttığı öğrenildi.

Tabii ünlü oyuncunun son hali dünya çapında gündem oldu. Robert Downey Jr.’ın yeni imajı karşısında hayranları şoke oldu.

Rolü icabı saçını kazıtması gereken Downey Jr. bu durumu çocuklarıyla eğlence haline getirdi. Ünlü oyuncunun ”Beni traş eder misiniz?” sorusu üzerine oğulları kollarını sıvıyor natürel.

Instagram hesabından sıklıkla paylaşım yapan Robert Downey Jr. her pozuyla gündem olmayı başarıyor.

Tabii toplumsal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmiyor…

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

Sizin bu bahis hakkındaki fikirleriniz neler pekala? Robert Downey Jr.’ın yeni imajını nasıl buldunuz?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu