Teknoloji

Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Burs Programı Başvurusu İçin Son 3 Gün

Teknoloji geliştiren bir Türkiye gayesiyle değerli projelere imza atan Türkiye Teknoloji Kadrosu Vakfı,Özdemir Bayraktar Millî Teknoloji Burs Programı” ile toplam 4 bin öğrenciye burs dayanağı verilecek. Özdemir Bayraktar Ulusal Teknoloji Burs Programı kapsamında Yükselen Yıldız Burs Programı, Eğitmen-Mentor Burs Programı ve Eğitim Takviyesi Burs Programı olmak üzere 3 farklı dayanak programı ile ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine burs imkânı sağlanacak. Müracaatların 3 gün sonra tamamlanacağı burs programı için 27 Kasım tarihini kaçırma!

Üç Farklı Takviye Programı…

Türkiye genelinde ortaokul, lise yahut üniversitede tahsil gören öğrencilerin başvurabildiği Eğitim Takviyesi Burs Programı ile de 2.900 öğrenciye 10 ay boyunca aylık 1.000 TL burs takviyesi sağlanacak. Muhtaçlık sahibi öğrencilere eğitim takviyesi sağlanması ve daha fazla gencin vakıf projelerine dahil edilmesi amaçlanan programın içeriğinde akran eğitimleri, vilayetlerdeki ağların güçlendirilmesine yönelik vakıf tanıtım buluşmaları, T3 Vakfı’nın tüm vilayetlerdeki sorumluları ile birebirde çalışma fırsatı yer alıyor. Eğitim Takviyesi Burs Programı için oluşturulan müracaat linki https://www.t3kys.com/tr/program/apply/2777/0/0 üzerinden çabucak kaydınızı yaptırın.

T3 Vakfı tarafından hayata geçirilen DENEYAP Teknoloji Atölyeleri’nde öğrencilere eğitmenlik yapma ve müsabakalar için desteklenen ekiplere mentorluk yapma imkânı da sunulan Eğitmen-Mentor Burs Programı ile iştirakçilerin uzman oldukları alanlarda gelişmelerine katkı sağlanıyor. Türkiye’nin 81 vilayetinde bulunan DENEYAP Teknoloji Atölyeleri’nde öğrencilere eğitmenlik, kadrolara mentorluk yapma ve psikososyal gelişimlerini takip etme imkânı sunularak öğrenciler ortasında besleyici bir döngü oluşturulması hedeflenen Eğitmen-Mentor Burs Programına lisans ve lisansüstü öğrenciler müracaat yapabiliyor. Burs programı dahilinde 1.000 şahsa 10 ay boyunca 1.600 TL burs dayanağı sağlanacak programın müracaat linki; https://www.t3kys.com/tr/program/apply/2877/0/0 .

İstanbul genelinde lisans ve lisansüstü öğrencilerin başvurabildiği Yükselen Yıldız Burs Programı ile iştirakçilere sağlanan özel eğitim imkânları sayesinde kişisel, akademik ve meslek gelişimlerine katkı sağlanıyor. Başta TEKNOFEST olmak üzere T3 Vakfı bünyesindeki projelerde yer alma fırsatı sunulan 100 öğrenciye 10 ay boyunca devam edecek program kapsamında aylık 1.600 TL burs takviyesi verilecek. Yükselen Yıldız Burs programına müracaat linki; https://www.t3kys.com/tr/program/apply/2776/0/0 .

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu