Yaşam

Toplumdaki yanlış kanılara yanıt veren hipertansiyon el kitabı

Hipertansiyon önlenebilir mi? Hipertansiyon gelişimine ne yol açar? Hipertansiyon nasıl sınıflandırılır? Hipertansiyon tedavi edilebilir mi?

İlaç dışı tedaviler neler içerir? Hipertansiyon tedavisinde kullanılan ilaçlar yeterli mi? Tansiyon ilaçları böbreklere zarar verir mi? Tansiyon ilaçları bağımlılık yapar mı? Hipertansiyon vücudumuzun hangi bölgelerini etkiler? Dirençli hipertansiyon nedir?

Halk arasında yüksek tansiyon hakkında bunlar ve daha pek çok soruya, konuyla ilgili en son verileri tarayarak yanıt veren bu kitabı okuduktan sonra hipertansiyon artık kabusunuz olmayacak.

Bu kitabı okuduğunuzda, gerçek müdahalelerle hipertansiyonun kesinlikle tedavi edilebilir olduğunu ve korkulacak bir hastalık olmadığını göreceksiniz.

İlk kitabı The Truth of Cholesterol ile önlenebilir kalp ve damar hastalıkları konusunda büyük bir farkındalık yaratan Prof.

Sayfa: 200

Temel bilgi…

Hipertansiyon hakkında bilmeniz gereken en temel bilgiler, bilinen hatalar ve en değerli hasta hikayeleri ile bu kitap hasta ve yakınları için bir başvuru kaynağı olmanın yanı sıra değerli bir başvuru kaynağı olacaktır.

Kardiyovasküler sistem hastalıklarına bağlı ölümler tüm dünyada en yaygın ölüm nedeni olmaya devam ederken, hipertansiyon bu hastalıkların başlıca önlenebilir nedeni olmaya devam ediyor.

Değerli Prof.Dr.Hüseyin Bozbaş, toplumumuzun kalp sağlığı ile ilgili klinikte canla başla çalışırken gece gündüz demeden büyük bir emekle elinizde tuttuğunuz bu kusursuz eseri de ortaya çıkardı.

Öğrenme şansı veren okuma

Her yaştan, meslekten ve eğitim seviyesinden insanın anlayabileceği bir sadelikte gerçek hasta hikayelerinin yer aldığı bu kitapta hipertansiyon gerçeğini ve bununla nasıl baş edebileceğinizi keyifle okuma ve öğrenme şansı bulacaksınız.

kitap okumalı

Herkesin kitaplığında mutlaka olması gereken bu kitap, toplumumuzun hipertansiyon farkındalığını artıracak ve bununla baş etme tekniklerini gösterecek. Sadece hastalarımıza değil, sağlıklı bir yaşam sürmeye çalışan herkese şiddetle tavsiye edilir.

kusadasi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu