Haber

AK Parti Genel Sekreteri Şahin: Mansur Yavaş, ASKİ Genel Müdürünü değiştirerek kendini kurtarabileceğini düşünüyor

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, “Mansur Yavaş, 4 yıldır ihmal ettiği Ankara’daki ASKİ Genel Müdürünü değiştirerek kendisini kurtaracağını sanıyor” dedi. terimini kullandı.

Şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Erdoğan Öztürk’ün görevden alınmasına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“CHP’li Mansur Yavaş, Kılıçdaroğlu’nun izinden giderek başarısızlıktan alt kademe yöneticileri sorumlu tutarak sorumluluktan kurtulmaya çalışıyor.” Değerlendirmesini yapan Şahin, Kılıçdaroğlu ve Yavaş’ın yalan ve tehditlerle dolu bir seçim kampanyası yürüttüğünü, CHP yönetimlerinin ve illerin hizmet hasreti çektiğini belirtti.

Milletin tüm bunların hesabını sandıkta sorduğunu belirten Şahin, şunları kaydetti:

“Kılıçdaroğlu, MYK’yı değiştirdi ve başarısızlığı atadığı genel merkez yönetimine fatura etmeye çalıştı. Mansur Yavaş da 4 yıldır ihmal ettiği Ankara’daki ASKİ Genel Müdürü’nü değiştirerek kendisini kurtaracağını düşünüyor. Son seçim ilk taksit oldu. milletin size verdiği faturanın ikinci taksidi 10 ay sonra yerel seçimde ödersiniz twitter’daki süslü mesajlarla sanal alemdeki algı operasyonlarıyla ayak oyunlarıyla bir yere varamazsınız. Üreten siyaset, hizmet ve eserler kaybetmeye mahkumdur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu