Haber

Ak Parti Milletvekili Kepolu, sorunları ve talepleri dinledi

Ak Parti Milletvekili Kepolu, sorunları ve talepleri dinledi

DİYARBAKIR AK Parti Diyarbakır Milletvekili Suna Kepolu Ataman, vatandaşlarla toplantıya gelerek, onların sıkıntı ve mağduriyetlerini dinledi.

AK Parti 28. dönem Diyarbakır Milletvekili Suna Kepolu Ataman, partisinin il başkanlığında düzenlediği etkinlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Kepolu, vatandaşların sorun ve mağduriyetlerini dinleyerek çözüm bulacaklarını söyledi. Bu program için halkımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum.”

Vatandaşların çoğunun işsiz kalmak için geldiğini söyleyen Kepolu, Diyarbakır’ı sektör olarak hak ettiği yere getirmek için çalıştıklarını söyledi. Kepolu, “Geçmişten bugüne halkın meclisten meclise kadar bize ilettiği sorunların yüzde sekseni işsizlik. Genelde bayan arkadaşlarımızın sordukları çocuklarına yer buluyoruz. Bu nedenle Diyarbakır’a yapılacak en önemli yatırım, sektörü hak ettiği yere getirmek ve katkı değeri yüksek yatırımları artırmak olacaktır. fırsatlar. Şu anda tekstil şehrimizde çok önemli ve çok değerli yatırımlar yapılıyor. Ancak Diyarbakır çok önemli bir tarım yeri, su kaynakları çok olan bir yer. Diyarbakır, Ortadoğu’nun sanayisi, ticareti ve turizmi için çok değerli. “Burası bir şehir” dedi.

Seçimlerde kadınların azim ve gücünü gördüklerini belirten Kepolu, “Bizim ‘Beşik sallayan dünyayı sallar’ sloganımız var” Parti olarak Türkiye’nin her yerinde ve Diyarbakır’da oylarımız yükseldi, buna da vesile oldu. Kadınlarımızın ve gençlerimizin desteğine.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu