Yaşam

İsmail Saymaz, Eda Ece’nin depremzedelerle ilgili sözlerine tepki gösterdi

Gazeteci İsmail Saymaz, dün akşam ödül aldığı törende Eda Ece’nin “Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi başkaları yaptı, sandıktan anladık” diyen Eda Ece’ye tepki gösterdi.

“BU LEZZETLERDEN BIKTIM”

Sosyal medya hesabından Eda Ece’ye övgüler yağdıran Saymaz, “Dişsiz bir oyuncu çıkıyor. ‘Yılın Kapak Kızı’ ödül töreniyle alakası yok ama halkımıza getirerek hakaret ediyor. Depremzedelere yapılan yardımlar ve onların oy tercihleri.Sonra bu tüm muhalefete gidiyor.”Bu pisliklerden bıktık” dedi.

EDA ECE DEPREM MAĞDURLARI HAKKINDA NE DEDİ?

Şubat ayında yaptığı dergi çekimiyle ödül alan Eda Ece, depremlerle ilgili şunları söyledi: “Ocak ayında işbirliği yaparak kapak kızı oldum. Canım yandı. Öyle bir duruma düştüm ki oyunculuk da şöhret de işe yaramadı. .Hayvan hakları için de çalışıyoruz.Bütün bunları arka planda yaptım.Herkes beni Yasak Elma dizisindeki Neşeli Yıldız olarak bilir.Ama aslında kanıyordu.Bu yıl çok farklı bir yıldı,önümüzde düğünüm var. Hafta.Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi başkaları yaptı sandı sandıktan anladık.Çok travmatik bir yıldı.Pandemiden kurtulduk dizim 6.dönemde bitmedi ve deprem Bir de seçimden falan bahsederken gerginlikten kamburlaştım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu