Haber

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Saha Ziyaretlerine Devam Ediyor

KırşehirBelediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hafta sonları da dahil olmak üzere sahayı ziyaret ederek, yapılan çalışmaları inceliyor ve kent sakinlerinin sorunlarını dinliyor.

Kentin farklı noktalarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, saha incelemeleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Kırşehir Belediyesi Hafta sonları da çalışmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde söz verdiğimiz çalışmayı hızla hayata geçiriyor, saha çalışmaları sırasında da mahalle sakinlerimizle görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Şehrimizin birçok farklı noktasında sıcak asfalt, sathi kaplama, kaldırım, park ve çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Biz KırşehirBelediye olarak daha önceki dönemlerde hizmet almayan, inşaatı az olan yerlerde halkımızın beklentileri doğrultusunda çalışmaları hızla tamamlayarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.

Kırşehir Belediye hizmetlerinden yaşayan herkesin eşit şekilde faydalanması en büyük hedefimizdir. Göreve geldiğimizde Kırşehir’i sağduyuyla yöneteceğimize söz verdik ve bu sözümüzü yerine getirmek için tüm mahallelerimizdeki hemşehrilerimizle görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyoruz. “Kırşehir’i daha modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirmek, kişi başına düşen yeşil alan oranını daha da artırmak, tüm mahallelerimizin ve vatandaşlarımızın modern ve kaliteli ulaşım ağından faydalanmasını sağlamak için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu