Haber

Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivali’nde Bilek Güreşi Yarışmaları Yapıldı

Samsun 19 Mayıs Belediyesi’nin “Festivalin Zirvesi” sloganıyla bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Nebiyan Doğa ve Gençlik Şenliği çerçevesinde düzenlenen bilek güreşi müsabakalarında dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivali’nde etkinlik programı devam etti. 19 Mayıs Belediyesi tarafından düzenlenen, doğa tutkunlarını bir araya getiren ve çeşitli yarışmalarla renklenen NebiyanFest’te 15 Temmuz Millet Meydanı’nda bilek güreşi müsabakaları yapıldı.

Gençlerin ve yetişkinlerin kıyasıya güç gösterdiği yarışmalarda başarı elde eden sporculara ödüller verildi. 19 yaş altı 60 kg kategorisinde Yasin Duman birinci olurken, Oğuzhan Kahya ikinci, Ali Deniz ise üçüncü oldu. 19 Yaş Altı 80 kilo kategorisinde Enes İnce birinci, Yüksel Sağlam ikinci, Zafer Uncu ise üçüncü oldu.

19 Yaş Altı 100 kg kategorisinde Niyazi Kulah birinci, Gürhan Ada Gürel ikinci, Muhammet Mücahit Soylu ise üçüncü oldu.

19 yaş altı kızlar kategorisinde Emine Hatun Cebeci rakiplerini yenerek birinci olurken, Elif Sena Kalkan ikinci, Beyza Kılıç ise üçüncü oldu.

80 kiloda Murat Kökalp birinci, Hamza Gündüz ikinci, Ahmet Şengül üçüncü olurken, 100 kiloda Burak Deniz birinci, M. Emin Kılıç ikinci oldu.

1-3 Eylül tarihleri ​​arasında doğa tutkunlarını bir araya getiren, dolu dolu bir etkinlik takvimi ile heyecanlı ve eğlenceli bir Nebiyan Doğa ve Gençlik Şenliği geçirdiklerini hatırlatan Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, bilek güreşi müsabakalarında dereceye giren sporcuları tebrik ederek başarılar diledi. -SAMSUN

haber-duragan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu